Aktualno Vijesti

z++, Massimo Savage i Đi na novom singlu ,,Bom Bom”

z++MassimoSavage-Đi, foto: promo

z++MassimoSavage-Đi, foto: promo

Nakon niza samostalnih izdanja i suradnji koje su obilježile novu generaciju regionalne scene, z++, Massimo Savage i Đi, predstavljaju zajednički singl ,,Bom Bom”, koji je jučer u 18 sati premijerno objavljen na Retfatlanta YouTube kanalu uz prateći visualizer.

Autorski dio singla ,,Bom Bom potpisuju Đi, Massimo Savage i z++ (Zvonimir Husnjak), dok je za glazbu zaslužan z++ u suradnji s Patrikom Petelkom. Završni zvuk pjesme oblikovao je z++, koji potpisuje i mix i master. Vizualni identitet pjesme prati visualizer koji su realizirali blck.xcvi i nobodyz, čime je ,,Bom Bom” dobio dodatnu dimenziju koja prati njegovu atmosferu.

Retfatlanta je osječki trap/hip-hop kolektiv koji je svojim prepoznatljivim autorskim beatovima i modernom produkcijom obilježio domaću scenu. Kolektiv je nastao spontano početkom 2018. godine iz kvartovskog druženja. Osnivačku grupu čine upravo z++ (Zvonimir Husnjak), Massimo Savage i Đi, koji su se nakon dulje stanke vratili sa novim singlom koji donosi novi zvuk. z++ je kroz solo rad i produkciju razvio svoj prepoznatljiv stil koji spaja trap, R&B i pop, dok su Massimo Savage i Đi aktivni kao izvođači unutar istog kreativnog kruga.

RETFATLANTA - BOM BOM
Exit mobile version