Boris Brejcha i EMERGENCY EXIT osvojili prvi dan Sea Star festivala pred 19.000 fanova
Sea Star je u svom prvom glavnom danu privukao čak 19.000 posjetitelja iz cijelog svijeta, a na njegovim su pozornicama zasjale globalne i.
Sea Star je u svom prvom glavnom danu privukao čak 19.000 posjetitelja iz cijelog svijeta, a na njegovim su pozornicama zasjale globalne i.
Ponovni susret zagrebačke publike i riječkih bendova dogodio se u četvrtak, 14. svibnja u klubu Dva Osam, u sklopu zagrebačke promocije kompilacije „Rijeka–Paris–Texas.
Zagrebačka promocija kompilacije ”Rijeka – Paris – Texas II” održat će se učetvrtak, 14.05. u klubu Dva Osam, a nastupit će dva riječka.
Jedan od najuzbudljivijih bendova domaće elektroničke scene The Siids, nastupaju u zabočkom Regeneratoru 14. studenoga u sklopu programa Upadaj u kombi, kojeg provodi.
Riječki bendovi White on White i The Siids sinoć su zapalili Polivalentnu dvoranu Providurove palače. Zahvaljujući riječkoj udruzi Distune, u sklopu projekta Upadaj.
Dok se još sliježu dojmovi sa svirke zagrebačkih bendova Bad Red Bunny i Ki Klop koje je na Urbofon Live doveo Hrvatski glazbeni.
Riječki elektro-rock dvojac The Siids, dobitnici Porina za najbolji album elektroničke glazbe sa svojim hvaljenim albumom “II”, službeno će otvoriti koncert britanskih indie.
Riječki electro-rock dvojac The Siids, dobitnici Porina za Najbolji album elektroničke glazbe za svoj hvaljeni album “II”, objavljuju novi videospot za pjesmu ‘Morning.
Ove subote su, u zagrebačkom klubu Boogaloo, riječki The Siids održali promociju svog albuma “II”. Album je u opticaju već skoro godinu dana,.
Riječki electro-rock dvojac The Siids nastupa u zagrebačkom klubu Boogaloo u subotu, 15. ožujka, promovirajući svoj drugi album “II”.