The Siids sredinom mjeseca u klubu Boogaloo
U subotu 15. 3. će u zagrebačkom popularnom klubu Boogaloo riječki electro pop rock bend The Siids koncertno promovirati svoj novi, drugi album.
U subotu 15. 3. će u zagrebačkom popularnom klubu Boogaloo riječki electro pop rock bend The Siids koncertno promovirati svoj novi, drugi album.
Na koncertnoj promociji u Saxu, 30.1. svirat će nam riječki The Siids, Turisti, White on White i Kraj Programa koji predstavljaju svoje novo.
Riječki elektro-rock dvojac The Siids predstavio je novi singl „Mad Day“, četvrti s njihovoga hvaljenog albuma „I I“, koji je već u trenutku objavljivanja početkom godine označen.